Adwokat / Radca prawny Łódź

PORADY PRAWNE W ŁODZI

Kancelaria Prawa Kanonicznego, świadczy porady prawne na terenie Łodzi. Porady prawne udzielane są zarówno stronie powodowej jak i stronie pozwanej w zakresie spraw o stwierdzenie nieważności małżeństwa sakramentalnego.

Doświadczony Adwokat kościelny z Łodzi, udzieli porady prawnej, począwszy od przeprowadzenia pierwszej konsultacji, w trakcie której zostanie ustalony stan faktyczny oraz poprowadzi Państwa przez całą sprawę, aż do zakończenia procesu przed sądem kościelnym.

Porada prawna jest najważniejszym przed sporządzeniem pisma procesowego etapem, który inicjuje proces. Przed podjęciem decyzji o wystąpieniu do sądu kościelnego o tzw. rozwód kościelny, warto więc, skontaktować się ze specjalistą w tym zakresie i tym samym jak najlepiej zabezpieczyć własne interesy.

Doradztwo prawne na terenie Łodzi, oferowane przez Kancelarię Prawa Kanonicznego daje możliwość wstępnego zapoznania się ze specyfiką procesu o stwierdzenie nieważności małżeństwa kościelnego, a także gwarantuje rzetelne i profesjonalne podejście do każdej indywidualnej sprawy.

Właściwie przeprowadzone spotkanie, na którym zostanie udzielenia porada prawna przez adwokata kościelnego, pozwoli na prawidłowe ustalenie kanonu prawa kanonicznego- czyli odpowiedniej podstawy prawnej do danego stanu faktycznego.

Jak się z nami skontaktować?

Z Adwokatem kościelnym z Łodzi, można skontaktować się w następujący sposób: