Dlaczego my

Dlaczego my?

Dlaczego proponujemy skorzystanie z naszych usług i prowadzenie przez nas sprawy rozwodowej cywilnej pod kątem postępowania przed sądem kościelnym?

BO JEST TO SKUTECZNE

Jak pokazuje nasze doświadczenie, optymalne wykorzystanie postępowania sądowego w sprawie rozwodowej, znacznie ułatwia i zwiększa skuteczność prowadzenia sprawy o stwierdzenie nieważności ślubu kościelnego. Jest to istotne z tego względu, że sądy biskupie nie dysponują tak szerokimi możliwościami jak sądy świeckie w zakresie prowadzenia postępowania dowodowego. Należy pamiętać, że sprawa rozwodowa różni się od sprawy o tzw. “rozwód kościelny“, ale podczas procesu świeckiego, wykorzystując odpowiednio mechanizmy procedury cywilnej, można przygotować się do sprawy przed sądem kościelnym, co daje bardzo pozytywne efekty.

BO POSIADAMY UPRAWNIENIA

Głównym adwokatem do sprawy o stwierdzenie nieważności małżeństwa w naszej kancelarii jest Przemysław Rawa-Klocek. Poza tym, że Mecenas posiada niezbędne uprawnienia do występowania przed wszystkimi sądami kościelnymi w Polsce, to ponadto jest adwokatem, członkiem Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie i prowadzi praktykę adwokacką, pomagając m.in. w procesach cywilnych, w tym i sprawach rozwodowych.
Więcej informacji mogą Państwo uzyskać na stronie internetowej Kancelarii Adwokackiej: www.prk-adwokat.pl

BO JEST TO TAŃSZE DLA KLIENTA

W pakiecie zawsze taniej. Jeżeli skorzystają Pastwo z naszych usług w procesie rozwodowym, wówczas sprawa o stwierdzenie nieważności małżeństwa będzie prowadzona przez nas z uwzględnieniem specjalnego rabatu.