Adwokat / Radca prawny Wrocław

PORADY PRAWNE WE WROCŁAWIU

Adwokaci oraz Radcowie Prawni z Kancelarii Prawa Kanonicznego, świadczą kompleksowe porady prawne we Wrocławiu, w zakresie spraw związanych z procesem stwierdzenia nieważności małżeństwa kościelnego.

Doradztwo prawne jest pierwszym i zarazem najważniejszym etapem rozpoczynającym proces, którego prawidłowe przeprowadzenie w znaczny sposób zwiększa szanse na wydanie przez Sąd orzeczenia o nieważności małżeństwa.

Porady prawne udzielane przez specjalistów

Porady prawne udzielane przez nasz wyspecjalizowany zespół, pozwolą Państwu rozważyć, a w końcu podjąć decyzję o rozpoczęciu procesu o stwierdzenie nieważności małżeństwa i skierowaniu skargi powodowej do sądu kościelnego.

Celem porad prawnych w tym zakresie jest ustalenie stanu faktycznego sprawy, co umożliwia ustalenie właściwego kanonu prawa kanonicznego, czyli odpowiedniego przepisu na podstawie, którego zostanie rozpoczęty proces.

Stwierdzenie nieważności małżeństwa – doradztwo prawne

Z uwagi na istotę doradztwa prawnego w zakresie spraw o stwierdzenie nieważności małżeństwa, należy wybrać jak najlepszego adwokata lub radcę prawnego, który udzieli niezbędnych wskazówek i informacji w zakresie interesujących państwa kwestii.

Jeżeli więc, poszukują Państwo dobrego i doświadczonego radcy prawnego lub adwokata z Wrocławia, zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

Mogą Państwo skontaktować się z nami, za pomocą naszego formularza –  formularz kontaktowy lub pod numerem telefonu (602-842-680)

Zapraszamy!