Adwokat / Radca prawny Warszawa

PORADY PRAWNE W WARSZAWIE

Kancelaria Prawa Kanonicznego w Warszawie, oferuje Państwu kompleksową pomoc w zakresie udzielania porad prawnych w przedmiocie wszelkich spraw związanych ze stwierdzeniem nieważności małżeństwa sakramentalnego. Pierwszym i najważniejszym etapem w procesie o stwierdzenie nieważności małżeństwa sakramentalnego jest zebranie jak największej ilości rzetelnych informacji, które będą miały znaczenie dla przebiegu procesu kościelnego. Doświadczeni prowadzeniem spraw o tzw. „rozwód kościelny” oraz wiedząc jak ważny jest bezpośredni kontakt z klientem, oferujemy państwu szeroką gamę porad prawnych w tym zakresie, a także prowadzenie spraw i reprezentowanie jak najlepszych Państwa interesów przed sądami kościelnymi.

Przebieg spotkania – porada prawna

Na umówionym spotkaniu uzyskają Państwo odpowiedzi na wszelkie pytania związane ze sprawami w przedmiocie tzw. „rozwodu kościelnego”, Adwokat kościelny z Warszawy udzieli niezbędnych wskazówek, a także wskaże jakie kroki należy podjąć w sprawie, by została rozwiązana zgodnie z oczekiwaniami Klienta. Najważniejszym punktem konsultacji jest ustalenie stanu faktycznego. Prawidłowe jego ustalenie jest bowiem podstawą do wskazania kanonu prawa kanonicznego, czyli odpowiedniego przepisu na podstawie, którego zostanie wszczęty proces. Wobec tego porada prawna jest pierwszym kluczowym etapem, którego nie należy pomijać przed wszczęciem procesu o tzw. rozwód kościelny”.

Jak uzyskać poradę prawną?

W celu uzyskania porady prawnej należy skontaktować się z adwokatem kościelnym z Warszawy, celem umówienia spotkania.

Aby skontaktować się z naszymi specjalistami z Warszawy, należy wypełnić formularz kontaktowy znajdujący się na naszej stronie lub zadzwonić pod numer: 602-842-680. Mogą również Państwo skontaktować się z nami za pomocą wiadomości e- mail – kancelaria.skrzynka@gmail.com

Zapraszamy!