Porady prawne

PORADY PRAWNE

Osobisty kontakt z Klientem jest bardzo ważnym i niezbędnym elementem dla prawidłowego przebiegu procesu przed sądem kościelnym. Kancelaria Prawa Kanonicznego, oferuje Państwu szeroką gamę usług, w tym porad prawnych z zakresu spraw o stwierdzenie nieważności małżeństwa kościelnego.

Porada prawna jest niezbędna, w celu ustalenia stanu faktycznego, a także w celu poznania przez Adwokata kościelnego specyfiki sprawy. Należy pamiętać, iż sąd oceniając zgromadzony materiał dowodowy kieruję się w przeciwieństwie do spraw o orzeczenie rozwodu cywilnego- relacjami i sposobem funkcjonowania małżonków przed zawarciem związku małżeńskiego.

Ustalenie wyżej wskazanego stanu faktycznego, jest konieczne do ustalenia tzw. kanonu prawa kanonicznego, czyli właściwego przepisuna podstawie którego, rozpocznie się proces o stwierdzenie nieważności małżeństwa kościelnego.

Aby umówić się na spotkanie w celu uzyskania porady prawnej, zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami za pomocą formularza kontaktowego znajdującego się na naszej stronie – formularz kontaktowylub wysłać wiadomość e-mail na adres kancelarii:kancelaria.skrzynka@gmail.com

Do Państwa dyspozycji, pozostajemy również pod numerem telefonu: 602-842-680

 

Zapraszamy do kontaktu !