Adwokat Przemysław Z. Rawa-Klocek

Przemysław Z. Rawa-Klocek

adwokat – członek Izby Adwokackiej w Warszawie

Licencjonowany Adwokat Kościelny w sprawach o stwierdzenie nieważności małżeństwa

Adwokat Przemysław Rawa-Klocek od 10 lat specjalizuje się w udzielaniu pomocy osobom starającym się uzyskać stwierdzenie nieważności małżeństwa tzw. „rozwód kościelny”.

Początkowo współpracował z Sądem Biskupim w Łomży gdzie pełnił rolę sędziego audytora. Praca ta polegała na prowadzeniu przesłuchań, analizowaniu akt sprawy o stwierdzenie nieważności małżeństwa i dała mu rzadko spotykaną możliwość poznania problematyki stwierdzenia nieważności małżeństwa z perspektywy sądu kościelnego.

Adwokat Przemysław Rawa-Klocek w swojej praktyce w sprawach o nieważności ślubu kościelnego łączy bogate doświadczenia pracy w sądzie kościelnym z prowadzeniem własnej praktyki prawniczej, co przekłada się bardzo pozytywnie na osiągane rezultaty w sprawach o stwierdzenie nieważności małżeństwa.

Przemysław Rawa-Klocek jest nominowany do pełnienia stałej funkcji adwokata w sprawach o stwierdzenie nieważności małżeństwa m.in. przed Metropolitalnym Sądem Duchownym we Wrocławiu, Metropolitalnym Sądem Białostockim.

Wielokrotnie występował jako adwokat ad casum przed Sądem Metropolitalnym Warszawskim,  czy jako stały adwokat przed Sądem Biskupim w Łomży.

Adwokat Przemysław Rawa-Klocek posiada wszelkie niezbędne uprawnienia, wiedzę i doświadczenie do reprezentowania strony przed każdym sądem kościelnym w sprawie o stwierdzenie nieważności małżeństwa (rozwód kościelny, unieważnienie ślubu).

– edukacja